Щоб не помилитися з вибором, і купити якісну і надійну прямокутну ванну, варто вивчити пропозиції різних виробників і торгових мереж. Якщо купити прямокутні ванни, не розібравшись в їх технічних характеристиках і відмінностях, можуть виникнути непотрібні проблеми в процесі експлуатації.
У магазинах сантехніки і будівельних супермаркетах пропонують купити прямокутні ванни з різних матеріалів: акрил, сталь, чавун. Кожен матеріал має свої особливості, плюси і мінуси. На сьогоднішній день все більше людей вважають за краще купити прямокутні ванни з акрилу, завдяки практичності і надійності цього матеріалу.

Основні параметри, на які потрібно звертати увагу, перш ніж купити прямокутні ванни з акрилу:

- габаритні розміри - довжина, ширина, висота
- обсяг води, який вміщує ванна
- товщина і якість акрилу - однорідність поверхні, колір
- товщина зміцнюючого шару з скломатеріалів на зворотному боці чаші ванни
- форма прямокутної ванни, кут нахилу спинки
- гарантійний термін на ванну

Придбати прямокутні ванни краще в магазині з надійною репутацією, який надасть супровідні документи на ванни: інструкцію з встановлення, гарантійний талон. Торгові мережі, що дорожать своєю репутацією, не пропонуватимуть купити занадто дешеві прямокутні ванни, щоб уникнути подальших претензій за якістю.

Купити прямокутні ванни можна в комплекті з ніжками, а також фронтальною і бічною пластиковою панеллю. Краще купити прямокутні ванни з комплектуючими виробами від одного виробника, це дасть упевненість, що ніжки і панелі найкращим чином будуть відповідати даній моделі ванни.

Якщо купити прямокутні ванни без панелей, їх легко можна облицювати керамічною плиткою, або мозаїкою. Але в цьому випадку має бути забезпечено наявність ревізійного вікна, що дає доступ до водозливної арматури.
Купити прямокутні ванни можна ще до початку ремонту у ванній кімнаті, або вже в процесі. Транспортування і установка прямокутної акрилової ванни - зовсім не складне завдання, оскільки акрилові ванни мають невелику вагу, на відміну від чавунних ванн аналогічного розміру.

Ті, хто приймає рішення купити прямокутні ванни з акрилу, спрощують для себе завдання по щоденному догляду за поверхнею ванни. Для очищення акрилових ванн використовують спеціальні рідкі миючі засоби без абразивних частинок і м'яку губку або тканину.