Якщо ви все ще не вибрали між душовою кабіною і ванною, вам обов'язково додадуть натхнення ці оригінальні ванни, зібрані з різних країн і дизайнерських стилів.
При всій практичності душової кабіни, вона не зможе замінити блаженства від щоденного прийняття гідромасажної ванни у власній ванній кімнаті.

Для цього зовсім не обов'язково обзаводитися великою окремо стоячою ванною, що займає половину площі всього приміщення. Гідромасажна ванна може бути розташована біля стіни, або в кутку, і не вимагати величезної витрати води. Гідромасажною системою можна обладнати навіть компактну прямокутну акрилову ванну розміром 150х70 см. Якщо при цьому творчо підійти до оформлення ванної кімнати, невеликий розмір ванни не завадить відчути себе в приватній спа зоні.
Кілька незвичайних ванних кімнат, в яких ванна є основою всього дизайну і відразу приковує до себе погляд.

Сучасна геометрично досконала білосніжна акрилова ванна виглядає приголомшливо на тлі стін, обшитих панелями з темного кедра. Натуральне дерево створює у ванній кімнаті атмосферу затишку, близькості до природи. Не обов'язково при цьому одягати в дерево всі стіни, досить буде навіть невеликого акценту.

Аналогічне поєднання білого кольору з натуральною деревиною може використовуватися і зворотним способом: сама ванна може бути дерев'яною, або обшита панелями з дерева. Відмінно доповнить таке поєднання присутність ще одного природного матеріалу - каменю. Лежачи в такій гідромасажній ванні, буде дуже просто уявити себе на морському узбережжі в обіймах хвиль, особливо якщо додати у воду трохи морської солі.

У цій шикарній ванній дизайнери використовують особливий прийом - зонування, шляхом створення окремого острівця з ванною і навіть міні-каміном. Масивна дерев'яна балка ще підсилює асоціацію з лазнею в сільському будинку, де так приємно поніжитися в теплі гідромасажної ванни після прогулянки по лісових околицях. Такий острівець чистоти і здоров'я викликає бажання частіше виділяти час для водних гідромасажних процедур.

Масивна ванна з граніту викликає захоплення уявною простотою і монументальністю форми. Кам'яна ванна візуально об'єднана з підлогою за рахунок обробки у формі натуральних кам'яних плит. І знову натуральний камінь поєднується з дерев'яними меблями, породжуючи гармонійну атмосферу природного спа курорту.


У своїй ванній кімнаті ви цілком здатні створити ідеальну зону відпочинку і релаксації, з елементами з природних матеріалів і гідромасажною ванною. Ваше душевне і фізичне здоров'я заслуговує на особливу увагу. Не позбавляйте себе щоденної можливості зарядитися природною енергією води.