При плануванні оформлення своєї ванної кімнати, подумайте, який дизайнерський стиль найкраще відображає ваше бачення естетики: сучасний, класичний, лофт? Або це буде ваш індивідуальний мікс з різних стилів - еклектика?

Якщо ви не дуже добре орієнтуєтеся в стилях і напрямках дизайну, спробуйте «приміряти» на свою ванну кілька різних картинок. Оцініть свої відчуття від загальної атмосфери, матеріалів, кольорової гами. І визначте найбільш підходящий саме для вас варіант ванній.

Будинок на природі


Не тільки на дачі, але і в міській квартирі, можна відтворити затишну атмосферу заміського будинку. Заміський стиль передбачає мінімальний декор, що не відволікає увагу від натуральних матеріалів, що використовуються в інтер'єрі. Дерев'яні меблі, прямокутна або кутова акрилова ванна, вінтажні світильники і дзеркала. Можна додати свою родзинку - кошик для білизни ручної роботи. Така ванна кімната допоможе відволіктися від міської суєти, відчути себе ближче до природи.

Сучасний стиль

Основою сучасного стилю ванної є чисті лінії прямокутної акрилової ванни і предметів меблів. Скляна шторка на ванній візуально збільшує площу приміщення і забезпечує відмінну ізоляцію від розбризкування води. Гідромасажна ванна відмінно впишеться в такий стиль, подарує вам новий рівень комфорту. Сучасний стиль передбачає застосування інноваційних матеріалів в оздобленні і сантехніці, технологічних рішень.

Еклектика

Якщо ви не прихильник стандартних рішень і любите дизайн, створіть свій власний неповторний стиль. Змішання елементів різних стилів та епох, кольорів і шаблонів, називають еклектикою. Не бійтеся поєднувати сучасну акрилову ванну з вінтажними меблями і дизайнерськими світильниками. Навіть цегляна стіна в стилі лофт може доповнити і прикрасити таку ванну. Довіртеся своєму смаку, і ванна кімната стане відображенням ваших персональних вподобань, не схожою ні на що інше.

Азіатський стиль

У східних культурах прийняття ванни займає особливе місце. Ванна символізує очищення, релаксацію, гармонію зовнішнього і внутрішнього світу. Для ванни в східному стилі характерна присутність елементів декору з натурального дерева, прямих ліній, відкритого простору. Обов'язковим і центральним елементом такого стилю є досить простора ванна, що окремо стоїть або кутова. Східний стиль викликає асоціацію зі спа-курортом. Якщо ви плануєте придбати гідромасажну ванну (джакузі), то елементи східного стилю стануть справжньою знахідкою для створення відповідної атмосфери до сеансів гідромасажу.

Середземноморський стиль

Ванна в середземноморському стилі стане куточком щастя і здорового способу мислення. Яскраві кольори і плитка з оригінальними орнаментами, декоративні арки і дзеркала в інтер'єрі, і звичайно зручна ванна - ось атрибути цього радісного і світлого стилю.