Якщо ви плануєте комплексний ремонт квартири, або бажаєте просто внести елементи новизни в інтер'єр, вам знадобляться декілька порад по реконструкції ванної кімнати.

З чого почати?

Щоб звести до мінімуму витрати часу і сил на реконструкцію, почніть з аналізу функціональних завдань, які повинна вирішувати для вас ванна. Дайте відповідь на кілька ключових питань:

  • скільки людина буде користуватися ванною
  • скільки часу зазвичай проводиться у ванній в різний час доби
  • що зараз доставляє вам незручності у ванній кімнаті
  • хто у вашій сім'ї займається прибиранням у ванній, і скільки часу в середньому на це йде
  • що для вас найбільш важливо в дизайні: затишна атмосфера, наявність місць зберігання, можливість приймати гідромасажні процедури і т. п.

Новий вигляд ванної - це легко


Якщо функціонально вас в основному все влаштовує, не має сенсу витрачатися на дорогий ремонт. Досить просто замінити сантехніку та меблі, освіжити дизайн плитки на стінах. Перш ніж приступати до вибору нової ванни і предметів меблів, визначтеся зі стилем, який ви хотіли б створити в своїй ванній кімнаті. Враховуйте при цьому стилістику оформлення інших приміщень в квартирі. Дизайн інтер'єру ванної повинен поєднуватися із загальним стилем, не суперечити йому. Наприклад, якщо ви оформили кухню і вітальню в класичному стилі, то надсучасна технологічна ванна кімната буде виглядати нелогічно, випадати з ансамблю.


Визначте рамки бюджету, яким володієте для реконструкції ванної. Ремонтні роботи в ванній краще провести в стислі терміни, попередньо закупивши всі матеріали. Для цього потрібно мати спеціально виділений бюджет, а не розтягувати процес закупівель у міру накопичення грошей на ванну.

 

Намалюйте ванну мрії


Щоб в вашу ванну кімнату помістилося все необхідне, вам обов'язково доведеться накреслити схему приміщення з усіма комунікаціями. Можливо, ви вирішите залучити на цьому етапі професійного дизайнера. Якщо бюджет обмежений, то можна проаналізувати готові рішення - схеми і фото ванних кімнат самих різних конфігурацій можна знайти у вільному доступі в інтернеті. При плануванні починайте з найважливіших для вас по функціоналу елементів ванної кімнати.


Одним з найприємніших процесів, пов'язаних з ванною кімнатою, є прийняття ванни. Тому варто підійти серйозно до вибору нової ванни. Якщо площа ванної кімнати зовсім невелика, вам підійде акрилова прямокутна ванна розміром 150х70 або 170х70 см. Такі ванни пропонують багато виробників, це найбільш поширені розміри. При виборі акрилової ванни звертайте увагу не тільки на конфігурацію і обсяг, але і на якість акрилу. Краще вибирати ванни з акрилового листа товщиною не менше 4-4,5 мм. Перевірте також, чи дається виробником гарантія на збереження поверхні ванни. На якісні акрилові ванни виробники дають гарантію не менше 10 років.

 

Якщо у вас простора ванна кімната, не пошкодуйте місця для кутовий акрилової ванни. У кутовий ванні можна максимально розслабитися, не будучи обмеженим розмірами і об'ємом ванни.

Не тільки краса, а й здоров'я


Купити акрилову ванну можна з вбудованою гідромасажною системою. Гідромасажна ванна стане улюбленим місцем відпочинку для всіх членів сім'ї. У гідромасажній ванні ви не просто отримуєте задоволення від перебування у воді і масажу водними струменями, а й отримуєте надзвичайно корисну для здоров'я процедуру. Гідромасаж сприяє зняттю стресу, стимулює обмінні процеси в організмі, благотворно впливає на стан шкіри.

 

Гідромасажна акрилова ванна принесе новий рівень комфорту в ваші звичні домашні заняття.