Гідромасажні ванни

Гідромасаж - різновид класичної процедури масажу, при якій до механічного впливу струменів води на певні зони тіла, додається температурний і хімічний вплив води на організм в цілому. Гідромасажні ванни давно перестали бути атрибутом дорогих спа-курортів, і для багатьох стали невід'ємною частиною звичних побутових процесів.

 

Гідромасажні ванни відрізняються різною кількістю гідро форсунок (джетів), різною потужністю і надійністю гідродвигунів (насосів, помп) і аеро компресорів. Складність і якість комплектуючих компонентів гідромасажної системи безпосередньо впливає на вартість гідромасажної ванни.


Вибираючи гідромасажну ванну, подумайте, які саме зони тіла є для вас найбільш пріоритетними для масажу. Відповідно, обирайте ванну, яка надає найкращу можливість гідромасажу саме цих зон.
Гідромасаж кожної конкретної зони тіла має свої особливості по впливу на цю зону і людський організм у цілому.

ГІДРОМАСАЖ ЗОНИ СПИНИ

Як правило, навіть в найбільш економних варіантах гідромасажних ванн є гідрофорсунки в зоні спини. Причина цього зрозуміла, адже спина відчуває сильні навантаження як при сидячому способі життя, так і при фізичній роботі, заняттях спортом. Гідромасажна ванна впливає на поверхневі і глибокі м'язи спини, сприяє зняттю напруги в спині і позбавленню від стресу. Рекомендується приймати гідромасажні ванни регулярно, 2-3 рази на тиждень, щоб зробити ефект для спини максимальним. Якщо ви, крім гідромасажу, користуєтеся послугами масажиста, краще не проводити ці процедури в один день, щоб не перевантажувати м'язи спини.

Регулярний масаж спини під час прийняття гідромасажних ванн збільшує рухливість м'язів і суглобів, допомагає підтримувати правильну поставу, знімає больові ефекти при захворюваннях і травмах спини і хребта.

МАСАЖ НІГ (СТОП)

Крім спини, однією з найбільш приємних і корисних для організму зон для масажу є гідромасаж ніг, а точніше стоп. У гідромасажній ванні зазвичай для цього розміщують в зоні ніг 2 гідро форсунки (гідро джета). З форсунок під сильним тиском на кожну стопу надходять струмені води, що здійснюють масажуючий ефект. На стопах розташована безліч рефлекторних точок, через які вплив може здійснюватися на різні органи тіла.

При цьому масаж стоп в гідромасажній ванні - надзвичайно приємна процедура, що приносить масу позитивних емоцій, стан релаксації. Перебуваючи в гідромасажній ванні, можна самостійно регулювати тривалість масажу. Також можна змінювати силу тиску масажних струменів, просто змінюючи відстань від стоп до гідромасажних форсунок.

 

ГІДРОМАСАЖ БОКОВЫХ ЗОН

Залежно від конфігурації і розміру гідромасажної ванни, бічні гідромасажні струмені по-різному стикаються з тілом людини. Найбільш ефективний такий гідромасаж в прямокутних ваннах, досить містких, щоб струмені води з форсунок чинили сильний вплив на бічні зони тіла.

Для цього на внутрішніх бокових стінках ванни розміщують по 3 - 4 форсунки з кожного боку. Таким чином, масажуються бічні частини ніг, стегна і зона талії. Гідромасаж цих зон допомагає позбутися целюліту і жирових відкладень, тонізує шкіру.

Ефективність гідромасажу можна посилити, наносячи після прийняття ванни засоби для догляду за шкірою тіла. Після гідромасажу шкіра максимально готова до взаємодії з кремом. Гідромасажна ванна, крім очищення шкіри, підсилює крово- і лімфообіг в підшкірних тканинах, сприяє рівномірному розподілу корисних речовин з крему глибоко в шкірні покриви.


АЕРОМАСАЖ – ПЕРЛИННІ ВАННИ

Аеромасажем прийнято називати масаж дрібними бульбашками повітря з невеликих форсунок, рівномірно розподілених по дну ванни. На відміну від гідромасажу, такий бульбашковий масаж більш легкий, ніжний, що сприяє повній релаксації. При аеромасажі проводиться не точковий масаж певної зони, а вплив виявляється на все тіло. Гідромасажні ванни з опцією аеромасажу використовуються для заспокоєння, підвищення настрою, поліпшення стану шкіри.