Кутова ванна прикрасить будь-яку ванну кімнату, зробить процес прийняття ванни максимально приємним і зручним. Використання для виробництва кутової ванни такого популярного матеріалу, як листовий санітарний акрил, дозволяє надавати чаші ванни найрізноманітніших форм і розмірів.

 

На ринку сантехнічного обладнання представлений великий вибір кутових ванн, від класичних, плавних форм, до сучасного мінімалізму. При виборі кутової ванни враховуйте не лише її розміри і назву бренду, але і сумісність зі стилем оформлення ванної кімнати в цілому.

У магазинах сантехніки кутові акрилові ванни зазвичай поділяють на кутові асиметричні з різною довжиною бічних сторін (наприклад, 170х110 см) і кутові симетричні з бічними стінками однакової довжини (наприклад, 150х150 см).

Асиметричні кутові ванни простіше розмістити у ванній кімнаті середньої площі, щоб залишилося місце для умивальника, меблів і побутової техніки. Кожна модель асиметричної кутової ванни пропонується в двох варіантах виконання - зі зливом зліва і справа. Кваліфікований продавець завжди при продажу кутової ванни попросить уточнити конфігурацію вашої ванної кімнати, розташування підведення та відведення води.

Симетрична кутова ванна буде мати гарний вигляд у просторій ванній кімнаті, особливо укомплектована гідромасажною системою. Великим попитом користуються кутові ванни великого розміру - 175х175 см, що по своїй місткості нагадують міні-басейн. Гідромасажна кутова ванна такого розміру може стати місцем відпочинку для двох, ідеальним для романтичного вечора при свічках.

Бічну частину кутової ванни можна закрити білою пластиковою панеллю, яка продається до кожної моделі ванни з відповідним дизайном. Або, як варіант, кутову ванну часто закладають плиткою, або мозаїкою. У кожному варіанті рішення є свої плюси і мінуси.

Пластикова панель буде добре поєднуватися з кольором і фактурою кутової акрилової ванни. Плитка, а особливо мозаїка, дає більш широкий простір для дизайнерського оформлення кутової ванни, в рамках загального дизайн-проекту ванної кімнати. Але призведуть до додаткових витрат на матеріали і роботу. При виборі кутової ванни варто відразу продумати, як бути з бічною панеллю. Якщо ви все-таки зупинитеся на плитці (мозаїці), обов'язково передбачте ревізійне вікно, що забезпечить доступ до сантехнічних елементів кутової ванни, які неминуче вимагатимуть профілактичного і ремонтного обслуговування.

Гідромасажні кутові ванни найчастіше продаються з уже встановленою в заводських умовах бічною панеллю. Це дозволяє точніше відрегулювати стик між панеллю і краєм кутової ванни. А також значно полегшує ремонтне обслуговування кутової ванни, оскільки панель можна в будь-який момент з легкістю зняти, а потім так само повернути на колишнє місце.

У комплекті з кутовою ванною виробники пропонують ніжки, або каркас, в якості підставки під ванну. В принципі, в якості підставки може служити і саморобна конструкція. Сантехніки часто запевняють, що можна ідеально виставити кутову ванну на цеглу, заощадивши на покупці ніжок. Але надійніше все-таки при виборі кутової ванни купувати її в комплекті з заводським каркасом, який призначений саме для обраної вами моделі.

Гідромасажні кутові ванни створюють додаткове навантаження на опору за рахунок наявності електрообладнання та гідромасажної системи з труб і форсунок. Крім того, працююча гідромасажна система виробляє вібрацію, що передається, в тому числі, на опору кутової ванни. Абсолютно безпрограшним рішенням для установки і фіксації кутової гідромассажної ванни є суцільнозварний алюмінієвий каркас.

Такий каркас має 100% антикорозійний захист, і витримає будь-які, навіть екстремальні навантаження. Бажано вибирати кутову ванну, яка продається в зборі з алюмінієвим каркасом і гідромасажною системою.

Правильний вибір кутової ванни зробить процес прийняття ванни одним з найприємніших моментів у вашому повсякденному житті. Тому так важливо розібратися у всіх деталях, не пошкодувати на це часу.