Колір відіграє величезну роль в нашому житті. Гармонійно підібрана колірна гамма інтер'єру справляє позитивний вплив на настрій, стан душі, світосприйняття людини.

Обдумуючи дизайн ванної кімнати, слід задати собі питання: в яких приміщеннях я відчуваю себе найбільш комфортно? Які кольори асоціюються у мене з поняттям затишку, захищеності, релаксації? Ванна кімната - те місце, яке призначається не для гостей, щоб справити на них враження, а в першу чергу, щоб отримувати задоволення від контакту з водою, очищаючись як фізично, так і морально. А якщо ви при цьому ще і цінитель гідромасажних процедур, правильне колірне рішення особливо важливе для створення атмосфери СПА.

Традиційно в оформленні ванних кімнат надають перевагу світлим відтінкам. Але це не виключає можливості доповнювати інтер'єр яскравими кольоровими акцентами, нестандартними рішеннями.
«Примірте» на себе кілька варіантів колірних рішень. Можливо, вже на цьому етапі, ви побачите ванну кімнату своєї мрії, або просто якісь цікаві ідеї, елементи з яких застосуєте потім на практиці.

50 ВІДТІНКІВ СІРОГО У ВАШІЙ ВАННІЙ

Особливість сірого кольору в тому, що він відмінно поєднується з відтінком будь-якої колірної гами. А те, що багато дорогих пород мармуру мають сірий окрас, зробило присутність сірого кольору в інтер'єрі елементом благородства, вишуканості. Сірий колір розкішно виглядає з білою ванною, стелею, меблями і предметами декору натуральних, природних кольорів. В якості колірних акцентів можна використовувати букети квітів, або кімнатні рослини, які підкреслять природну атмосферу інтер'єру.

СВІЖІСТЬ ТА КОМФОРТ ЗЕЛЕНИХ СТІН ВАННОЇ

Позитивний, заспокійливий вплив зеленого кольору на нервову систему людини доведено психологами і є загальновизнаним фактом. А як приємно, лежачи у ванній і відчуваючи приємну дію водних струменів з гідромасажної системи, перебувати в оточенні природної зелені. Зелений колір має велику палітру відтінків, від пастельних, до яскравих, що привертають увагу своєю насиченою природною красою. Підберіть зелений відтінок відповідно до обраного вами стилю оформлення ванної кімнати. Пастельні відтінки відмінно виглядають в класичному інтер'єрі. Яскравий нестандартний відтінок зеленого може стати родзинкою оригінальної авангардної ванної кімнати.МОРСЬКА ХВИЛЯ І НЕБЕСНА БЛАКИТЬ

Багато хто вважає використання синього кольору у ванній кімнаті банальним, відзначаючи занадто явну асоціацію з кольором води. Але якщо ви любите синій колір і хочете відчути себе на морському березі кожен раз, приймаючи ванну, існує величезна кількість нетривіальних рішень в синій кольоровій гамі. Синій вважається холодним кольором, але загальна атмосфера у ванній буде залежати від поєднання всіх елементів інтер'єру. Що може бути природніше і приємніше, ніж насолоджуватися прийняттям ванни з морською сіллю, перебуваючи в оточенні декоративних акцентів кольору морської хвилі? Синій колір відмінно виглядає з предметами з натурального дерева, які як ніколи актуальні в сучасному дизайні.

КЛАСИКА І СУЧАСНІСТЬ КОРИЧНЕВОГО В ДИЗАЙНІ

Якщо не знаєш, в який колір одягнути стіни ванної, обирай бежевий. Бежеві стіни не випадково найчастіше використовують в готелях, конференц-залах і інших приміщеннях масового використання. Бежевий колір підійде всім, ні у кого не викличе роздратування. А глибокі коричневі відтінки викликають стійку асоціацію з дорогою деревиною, і успішно використовується як ультра-сучасному дизайні ванних кімнат, так і в нестаріючій класиці.

Відкрийте в собі дизайнера, творця унікального інтер'єру ванної, що ідеально підходить вам і вашим близьким! І ви будете нагороджені безцінною можливістю насолоджуватися очищувальною і цілющою дією води, гідромасажу, кольоротерапії, ароматерапії, не виходячи з дому.