Не можна заперечувати той факт, що колір надає сильний вплив на психічно-емоційний стан людини. Про вплив кольору написана маса літератури, створена ціла наука - кольоротерапія, або хромотерапія, як її ще називають. Під час прийняття ванни, яка сприяє максимальному розслабленню і загостренню всіх почуттів, кольорове підсвічування води може додати чарівний, фантастичний ефект.

Раніше, як і зараз, для створення романтичної атмосфери в ванні традиційно служили свічки.

Сучасні технології дозволяють розширити можливості по підсвічуванню. У ванни з акрилу зовсім нескладно вмонтувати найрізноманітніші варіанти ламп. Як правило, це LED, або світлодіодне підсвічування.

Де саме і яке підсвічування використовувати у ванні, залежить від вашого естетичного смаку, фінансових можливостей і фантазії виробників ванн. Підсвічування зазвичай пропонується до не найдешевших акрилових ванн відомих брендів.

За типом використовуваних ламп можна розділити варіанти підсвічування на наступні.


- ХРОМОЛАМПИ

 

Так прийнято називати один, або два світильника, які монтуються на внутрішню поверхню ванни. Кожна така лампа складається із багатьох (30-40) світлодіодів, які поширюють під водою розсіяні промені світла. Можна виставляти різні режими роботи ламп: з фіксованим відтінком, з кольорами що переливаються.

- СВІТЛОДІОДНІ (LED) ТОЧКОВІ світильники на ВНУТРІШНІЙ поверхні ванни.

Залежно від розміру і форми ванни, може знадобитися 8-12 лампочок по периметру. По висоті світильники розташовують нижче рівня переливів, щоб вони покривалися водою при нормальному рівні наливу.

Механізм дії точкових світильників аналогічний хромолампам. Але, за рахунок розташування світильників по всьому периметру, світло більш рівномірно розподіляється по площі ванни. І виглядають такі світильники сучасніше і акуратніше.

- СВІТЛОДІОДНЕ ПІДСВІЧУВАЯЯ ІЗ ЗОВНІШНЬОЇ СТОРОНИ ванни.

В цьому випадку, підсвічування грає швидше декоративну, ніж терапевтичну і релаксуючу роль. Але дозволяє приймати ванну в напівтемряві, з легким розсіяним світлом, який нібито виходить від самої ванни.
У всіх описаних варіантах лампи намагаються органічно вписати в форму ванни. Всі дроти ховаються під зовнішні панелі ванни і не псують її зовнішній вигляд.

Особливо приємне поєднання кольорового підсвічування із гідромасажною ванною. За рахунок варіювання інтенсивності масажу, температури води, колірного режиму підсвічування, ароматичних добавок, музики, можна підібрати ванну для будь-якого настрою. У СПА-салонах такі процедури пропонуються на професійному обладнанні і з великим асортиментом арома-добавок. Але вам нічого не заважає домогтися практично аналогічного ефекту, не виходячи з дому.

Зробіть гідро- і кольоро терапію своїм повсякденним задоволенням, приєднуйтесь до стрімкого розвитку wellness-напрямку в усьому світі!