Кілька порад, як правильно вибрати і купити кутові ванни.

Як правило, купити кутові ванни вирішують власники досить просторих ванних кімнат. Кутові ванни займають досить істотну площу, але при цьому дарують своїм власникам неповторне задоволення від водних процедур.

Незважаючи на те, що ванни можуть вироблятися з різних матеріалів - акрил, сталь, чавун і т.д., купити кутові ванни пропонують в основному з акрилу. Це обумовлено пластичністю і легкістю даного матеріалу, що дозволяють створювати великогабаритні вироби складних форм, але при цьому зручні в транспортуванні і монтажі.

 

Кутові ванни прийнято розділяти на симетричні і асиметричні, виходячи з їх форми і розмірів. Симетричні кутові ванни можна купити для ванної кімнати великого метражу. Такі ванни навіть можна порівняти з міні-басейном, особливо якщо купити ванну, укомплектовану гідромасажною системою. У симетричній кутовий ванні може розміститися одночасно дві людини, якщо її розмір не менше ніж 150х150 см. Купити кутові ванни з гідромасажем можна як для власного будинку, так і для обладнання готелів і санаторіїв.

Асиметричні кутові ванни більш компактні, для них простіше знайти місце у ванній кімнаті. Купити кутові ванни асиметричної форми можна собі дозволити, навіть маючи ванну кімнату не дуже великого розміру.

Крім розміру і загальної конфігурації, кутові ванни відрізняються за наявністю або відсутністю місця для сидіння в кутовий зоні. Перш ніж купити кутові ванни, задумайтеся про те, що для вас важливіше: місце для сидіння або більше вільної площі всередині ванни. Якщо ви любите мати під рукою багато аксесуарів для прийняття ванни, вам краще купити кутові ванни з широким бортом або горизонтальною полицею в кутовий зоні.

 

Якщо ви плануєте купити кутові ванни з гідромасажною системою, зверніть увагу на розташування гідромасажних форсунок в різних зонах ванни. Форсунки повинні бути розташовані біля зон тіла, що найбільше потребують масажу. Як в класичному масажі, в гідромасажній ванні основний упор робиться на масаж спини, стоп і зовнішньої сторони стегна.

 

Крім цих зон, гідромасажні струмені впливають також і на все тіло, за рахунок поширення водних струменів по всьому об'єму води.

Купити кутові ванни можна також з системою аеро масажу. Такий масаж ще називають бульбашковим, або перловими ваннами. Аеромасаж м'якше, ніж масаж струменями води, він сприяє максимальної релаксації і відпочинку.