Побалувати себе гідромасажною процедурою в наш час перестало бути нездійсненною мрією. Під час відпочинку на спа курорті, або для зняття стресу після робочого дня, у вас є цілком реальна можливість отримати задоволення і порцію здоров'я від прийняття ванни джакузі. Багато людей стають настільки великими шанувальниками джакузі, що приймають рішення встановити гідромасажну ванну у своїй квартирі, або будинку.

При виборі акрилової ванни ціна, безумовно, є важливим фактором. Але далеко не єдиним, якщо ви сподіваєтеся, що акрилова ванна прослужить довго і буде радувати погляд.

Якщо ви плануєте комплексний ремонт квартири, або бажаєте просто внести елементи новизни в інтер'єр, вам знадобляться декілька порад по реконструкції ванної кімнати.

З чого почати?

Сучасні готелі змагаються в прагненні здивувати клієнта оригінальними, і, в той же час, найбільш комфортними умовами. Особливо в цьому досягли успіху готелі категорії «люкс». При розробці дизайну інтер'єрів в готелях продумується кожна деталь, залучаються кращі дизайнери. Ванна кімната надає особливий простір для ідей дизайнера, з огляду на широкий вибір сантехніки, гідромасажних ванн, душів, предметів меблів і матеріалів для стін і підлоги.

Щоб не помилитися з вибором, і купити якісну і надійну прямокутну ванну, варто вивчити пропозиції різних виробників і торгових мереж. Якщо купити прямокутні ванни, не розібравшись в їх технічних характеристиках і відмінностях, можуть виникнути непотрібні проблеми в процесі експлуатації.

При виборі ванни кожен покупець має свої критерії вибору. Основними факторами, як правило, є:

  • Міцність, довговічність використання
  • Доступна ціна
  • Відомий бренд
  • Відгуки покупців про ванни
  • Представленість в магазинах.

Якщо ви все ще не вибрали між душовою кабіною і ванною, вам обов'язково додадуть натхнення ці оригінальні ванни, зібрані з різних країн і дизайнерських стилів.
При всій практичності душової кабіни, вона не зможе замінити блаженства від щоденного прийняття гідромасажної ванни у власній ванній кімнаті.

Гідромасажні ванни

Гідромасаж - різновид класичної процедури масажу, при якій до механічного впливу струменів води на певні зони тіла, додається температурний і хімічний вплив води на організм в цілому. Гідромасажні ванни давно перестали бути атрибутом дорогих спа-курортів, і для багатьох стали невід'ємною частиною звичних побутових процесів.

При плануванні оформлення своєї ванної кімнати, подумайте, який дизайнерський стиль найкраще відображає ваше бачення естетики: сучасний, класичний, лофт? Або це буде ваш індивідуальний мікс з різних стилів - еклектика?

Кутова ванна прикрасить будь-яку ванну кімнату, зробить процес прийняття ванни максимально приємним і зручним. Використання для виробництва кутової ванни такого популярного матеріалу, як листовий санітарний акрил, дозволяє надавати чаші ванни найрізноманітніших форм і розмірів.