Акрилові ванни RIVA pool

Компанія «Поліпромсинтез» використовувала при розробці лінійки ванн Riva Pool 20-річний досвід роботи з виробництва виробів з акрилу і склопластику. Ванни виробляються, посилюються і тестуються із застосуванням італійською технологією, на новій сучасній виробничій базі під Києвом.

Ванна - незамінний засіб для відпочинку і релаксації, синонім затишку і тепла в будинку. Правильний вибір ванни подарує на довгі роки позитивні емоції, неповторні відчуття від прийняття ванни. Якщо ви хочете підсилити ефект від ванни, доповнити його терапевтичними і відновлюють функціями, найкращим рішенням буде система гідро / аеромасажу, виконана із застосуванням останніх інноваційних розробок.

Лінійка ванн торгової марки RIVA pool розроблена відповідно до сучасних тенденцій дизайну інтер'єру: простота, функціональність, індивідуальний стиль. Ергономічна форма, місткість, білосніжний колір, не тускнеющій з часом, комплектація унікальними системами гідро- та аеромасажем задовольнять найвибагливіші смаки і потреби.