ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ акрилову ванну?

Акрил - порівняно новий матеріал, швидко завоював популярність в найрізноманітніших галузях завдяки своїм унікальним характеристикам. На сьогоднішній день, більшість споживачів вибирають акрилові ванни, а не чавунні або сталеві. У чому переваги акрилової ванни:

  • різноманітність дизайнерських рішень, можливість підбору моделі на будь-який смак;
  • тепла, приємна на дотик, неслизькою поверхню;
  • ванни легко і зручно транспортувати;
  • поверхню ванни має антисептичні та гігієнічними властивостями;
  • хороша звукоізоляція: шум від наливу води не посилюється, а поглинається.

 

 

Висока якість ванн TM RIVA pool підтверджується 12-річним терміном гарантії  на покриття ванни і 2-річною гарантією на електрообладнання і сантехнічне обладнання.

 

 

 

 

Ванни TM RIVA pool виготовляються з литтєвого санітарного акрилу (PMMA) товщиною 4,5мм ТМ ALTUGLAS (Франція) методом вакуумної формовки на спеціальному високотехнологічному обладнанні.

 

 

 

 

Процес виготовлення ванн, від розробки дизайну до контролю якості готових виробів, виконується відповідно до суворих вимог європейського стандарту якості. Виробництво здійснюється на італійському обладнанні, з використанням високоякісних матеріалів. Ванни комплектуються індивідуальними системами гідро- і аеромасажу.

 

 

 

 

Ванни демонструють підвищену у порівнянні з аналогами міцність, за рахунок застосування унікальної технології підсилення чаші. Після того, як чаша ванни армується за допомогою скломатеріалів і поліефірної смоли, наноситься додатковий зміцнюючий шар. Дно і місця кріплення каркасів підсилюються вологостійкою деревною плитою. Ванни з системами гідроаеромасажу постачаються на цільнозварному алюмінієвому каркасі, без систем – на полегшеному сталевому каркасі зі спеціальним антикорозійним покриттям.

 

 

 

Глянцева білосніжна поверхня ванн не тьмяніє і не змінює колір з часом.

 

 

 

 

 

Акрилові ванни відрізняються простотою в догляді. Поверхня ванни легко очищається м’якою тканиною з використанням миючих засобів, рекомендованих в паспорті на виріб. Довговічність використання забезпечується також за рахунок простоти ремонту у випадку механічних пошкоджень поверхні.

 

 

 

 

При поставці продукції TM RIVA pool забезпечується сервісне обслуговування по установці, монтажу и ремонту на всій території України.