Чистий, мінімалістичний, функціональний - ось основні епітети сучасного стилю ванної кімнати. Якщо ви хочете слідувати актуальним трендам в дизайні, і вважаєте за краще у всьому практичний підхід, ви приймете рішення купити акрилову ванну і оформити ванну кімнату в сучасному стилі.

Основні елементи сучасного стилю ванної:


1. Чисті лінії
Для ванної в сучасному стилі краще буде купити прямокутні ванни. Такий стиль передбачає чіткі горизонтальні і вертикальні поверхні, без скошених поличок і хвилястих бортів. Гідромасажна ванна може стати основною складовою такого інтер'єру, символом нових технологій.


2. Автентичні матеріали
Сучасний дизайн віддає перевагу натуральним матеріалам - дерево, камінь. І властивості цих матеріалів не ховаються декоративною обробкою, а навпаки, підкреслюються в своєму природному вигляді. Гідромасажні ванни можна красиво облицювати панеллю з натурального дерева. Мармур в обробці підлоги і стін створить атмосферу спа зони.


3. Відсутність безладу
Сучасний стиль означає естетику мінімалізму. Він підійде тим, хто звик до порядку, і складає всі аксесуари для ванної в відповідні місця зберігання. Бортик гідромасажної ванни не повинен бути заставлений шампунями, лосьйонами і пінками для ванни. Інакше буде порушена ідеологія дизайну ванній.


4. Замість декоративних деталей і прикрас, в сучасній ванній кімнаті використовується такий дизайнерський прийом, як контраст. Це може бути контраст в текстурі матеріалів: дерево / мармур. Колірний контраст - це використання в обробці відтінків, які перебувають на протилежних сторонах спектра. Біла ванна джакузі може бути відтінена темними панелями, і яскраво пофарбованої стіною.


5. Прості світильники
Світильники краще підібрати без вигадливих форм і декорів, прості і функціональні. Якщо ваше рішення - купити прямокутні ванни, то світильники теж краще вибрати з квадратними, або прямокутними лініями.


6. Відкритий простір
Навіть якщо площа ванної не дозволяє залишити багато пустого місця, створіть хоча б ілюзію простору, легкості у ванній. У цьому можуть допомогти світлі тони в обробці, великі дзеркала, однотонна підлога. Гідромасажні ванни не обов'язково повинні бути великого розміру, можна підібрати компактну модель.


7. Хромовані деталі
Сучасні дизайнери люблять використовувати хромовані елементи сантехніки завдяки їх практичності і легкості в догляді. Хромований змішувач на борту гідромасажної ванни відмінно поєднується з хромованою поверхнею гідромасажних форсунок.