Навіть в наші дні, далеко не всі є прихильниками мінімалізму і технологічності в оформленні інтер'єру ванної кімнати. Купити акрилову ванну можна і для класичного інтер'єру. Класикою називають перевірені часом, ефективні і завжди актуальні рішення в дизайні. Ванну джакузі цілком можна оточити традиційними меблями та елементами сантехніки, і такий дизайн ніколи не буде застарілим.

Основні атрибути ванної кімнати в класичному стилі:


1. Умивальник на п'єдесталі
Раковинина п'єдесталі знову набувають популярності, особливо для просторої ванної кімнати. Якщо ви приймете рішення купити кутові ванни, така ванна буде красиво виглядати поруч з класичним п'єдесталом під умивальником. Доповнити цю зону можна дзеркалом з фігурними краями.


2. Обшивка стін
У маленькій ванній кімнаті цікавим рішенням буде обшивка нижньої частини стіни панелями. Це візуально збільшує простір. В цьому випадку краще буде купити прямокутні ванни, щоб підтримати геометрію стін. Верх стіни можна задекорувати вологостійкими шпалерами.


3. Окремо стояча ванна
Окремо сточі ванни в класичному стилі викликають асоціацію з розкішшю палаців та шиком. Гідромасажні ванни можуть бути виконані для установки до стіни, або в якості окремо розташованих. З такою ванною буде добре поєднуватися обробка підлоги під мармур. Як декор можна використовувати картини на стінах, які так приємно розглядати, насолоджуючись гідромасажною ванною.


4. Труба для шторки до гідромасажної ванни
Як тільки ви вирішили купити акрилову ванну, подумайте, яку шторку до неї підібрати. Одним з елементів класичного стилю дизайну є металева труба для традиційної шторки на кільцях.


5. Крани з ручками, що крутяться
Сучасні виробники сантехніки пропонують сотні варіантів змішувачів. Але якщо ви прихильник класики, вашим вибором повинні стати традиційні крани з ручками, що крутяться. І справа тут не тільки в зовнішньому вигляді. Практика показує, що крани такого типу рідше виходять з ладу і служать довше. Змішувач може бути врізаний безпосередньо в борт гідромасажної ванни, або прикріплений до стіни.


6. Чорне і біле
Чорно-білу кольорову гамму прийнято вважати класичною в оформленні ванної кімнати. Білосніжна поверхня джакузі буде відмінно поєднуватися з білою плиткою на стінах і підлозі. В якості контрасту можна розмістити кілька чорних плиток, або чорно-білий орнамент. Гідромасажна ванна може бути облицьована чорно-білою мозаїкою.