Якщо ви мрієте створити неповторну яскраву атмосферу в своїй ванній кімнаті, подумайте про вибір дизайнерського стилю «етно». До цього стилю відносять інтер'єри, що містять елементи деяких національних традиційних предметів декору, меблів, колірних рішень, орнаментів і т.п. Гідромасажні ванни можна оточити незвичайними, ненудними, предметами. Ваша ванна кімната може стати місцем зустрічі з улюбленою культурою, відображати ваш внутрішній світ.

Варіантів етно стилю може бути безліч, виходячи з величезного розмаїття світових етносів і традицій. Ось тільки кілька ідей.

Гармонія по-японськи
Елементи традиційного японського дизайну стали основою таких тенденцій в сучасному інтер'єрі, як мінімалізм і увага до найдрібніших деталей. Прийняття ванни є важливим елементом японської культури, тому японський стиль буде особливо доречний саме у ванній кімнаті. Для японської ванни характерно присутність натурального дерева. Можна прикрасити гідромасажну ванну дерев'яною панеллю з вологостійкої деревини. І підібрати строгі мінімалістичні меблі. Як декор можна використати композицію з каменів.

Джакузі в тропічному лісі
Створіть асоціацію з тропічним островом, потопаючим в зелені. Для цього краще купити кутові ванни, в такій ванні можна відчути максимальний комфорт. Куточок з ванною можна декорувати плиткою з рослинним візерунком, або просто в зелених тонах. І звичайно поставити у ванній один або кілька вазонів з живими рослинами тропічного походження.

Арабська казка
Арабські орнаменти можуть подарувати невичерпне джерело натхнення для роботи над дизайном ванної кімнати. Гідромасажні ванни можна оточити плиткою зі східним орнаментом, який так приємно розглядати під час прийняття ванни. Атмосферу східної казки можна доповнити картинами, або фотографіями скарбів арабської культури.

Гідромасажна ванна з африканським колоритом
Незвично і яскраво можна прикрасити ванну кімнату кольорами і предметами декору, характерними для культури африканських племен. Лежачи в джакузі, ви будете відчувати енергетику стародавньої культури, не схожої на звичні дизайнерські елементи. Багато хто мріє купити гідромасажні ванни і оформити дизайнерську ванну, що має своє обличчя. Проявіть фантазію і сміливість, не варто притримувати виключно стандартних рішень.