Акрилові ванни «Riva Pool» відмінно впишуться в будь-який дизайнерський стиль вашої ванної кімнати. Який би стиль ви не обрали, акрилова гідромасажна ванна стане його справжньою окрасою.
Якщо ви ще не визначилися з дизайном ванної, подивіться різні варіанти, і задайте собі питання: в який з цих ванн вам хотілося б опинитися найбільше? Враховуйте при цьому, що дизайн ванної не повинен увійти в суперечність зі стилем оформлення інших приміщень в квартирі або будинку. Наприклад, якщо ви вже вирішили зробити кухню в класичному стилі, то ванна в сучасному мінімалістичному стилі буде виглядати як щось чужорідне.


Гідромасажні ванни, або джакузі, краще приймати в атмосфері, що відповідає вашому уявленню про комфорт і сприяє релаксації. Перш ніж купити акрилову ванну, потрібно створити загальний дизайн-проект ванної кімнати, із зазначенням габаритних розмірів всіх її елементів.


Дизайнерський стиль ванної кімнати визначає вибір меблів, матеріалів для обробки стін і підлоги, прямокутної або кутової акрилової ванни. Одним з ключових пунктів дизайну ванної є колірне рішення. Традиційно прийнято оформляти ванни в світлих, чистих тонах. Але можливо вам ближче насичені яскраві відтінки, на тлі яких буде відмінно виділятися білосніжна поверхня гідромасажної ванни. Існує поняття колірного акценту, коли створюється контраст між домінуючою в інтер'єрі кольоровою гамою і якоюсь одною колірною плямою - орнаментом на стіні, яскравим кольором тумби під раковиною, бічною панеллю акрилової ванни і т.п.


Якщо ви прийняли рішення купити гідромасажну ванну джакузі, ваша ванна кімната може бути оформлена в стилістиці спа курорту. Допомогти в цьому може використання натуральних матеріалів - дерево, камінь. А як приємно, лежачи в джакузі, спостерігати зелень кімнатних рослин, розташованих в зоні біля ванни. Рослини відмінно пожвавлять інтер'єр ванної кімнати, доповнять відчуття єдності з природою. Кутові гідромасажні ванни великих розмірів дозволять відчути себе щасливим володарем домашнього спа. А якщо купити кутові ванни з опцією підсвічування, така ванна може стати справжньою кульмінацією вечірнього відпочинку, який винагородить вас за всі зусилля під час ремонту. Пам'ятайте про те, що гідромасаж не тільки дарує надзвичайно приємні відчуття, але і має суттєвий оздоровчий ефект на загальний стан організму.